Kamerové systémy

Predaj - Montáž - Servis

Ponúkame služby najmä v Hlohovci, Trnave a okolí

Zabezpečovacie a kamerové systémy

Vykonávame montáže kamerových systémov na monitorovanie priestorov rodinných domov i firemných sídiel, spoločných priestorov bytových domov (zvyčajne monitorovanie priestoru vchodu, tlačidlového tabla domových telefónov, schránok, pivníc a pod.) S možnosťou záznamu na pamäťový nosič. Súčasne je možné tento videosignál šíriť prostredníctvom televízneho rozvodu do bytov a sledovať ho na televíznom prijímači užívateľov bytových jednotiek alebo aj prostredníctvom internetového pripojenia na vzdialenom počítači či smartfóne. Zabezpečíme kamerový systém so záznamom, vonkajšie, vnútorné, pre rodinný dom, firmu, predajňu, …

Ponúkame komplexnú inštaláciu CCTV kamerových systémov na monitorovanie budov a vnútorných priestorov. Na základe požiadavky zákazníka vykonáme návrh riešenia a inštaláciu vrátane zaškolenia obsluhy. Súčasťou dodávky je samozrejme aj záručný a pozáručný servis. V prípade, že už nejaký kamerový systém máte, sme schopní vykonať jeho údržbu, prípadne modernizáciu. V našej ponuke sú kamery s technológiou HDCVI, ktorá umožňuje prenos obrazu a zvuku cez koaxiálny kábel vo FULL HD kvalite na vzdialenosť až 500m. Cena HDCVI kamier je porovnateľná s analógovými kamerami, avšak kvalita obrazu je vyššia. Technológia HDCVI je ideálnym riešením pre modernizáciu zastaraných analógových systémov bez nutnosti meniť existujúce kabeláž.

Inštalácia kamerového systému sa riadi určitými predpismi a zákonmi. Zvýšenú pozornosť je potrebné venovať inštalácii kamier vo verejných priestoroch (panelové domy) a firmách. Po inštalácii dohodneme všetku dokumentáciu potrebnú k legálnemu prevádzkovaniu kamerového systému.

Ku kamerovým systémom dodávame nahrávacie zariadenia, ktoré sú plne lokalizovaná do slovenčiny. Umožňujú nepretržitý záznam zo všetkých kamier, individuálne nastavenie každej kamery, detekcia pohybu, alarm pri odpojení kamery, vzdialený prístup cez internet alebo mobilný telefón, pridelenie práv viacerým používateľom, a ďalšie užitočné funkcie.

Ponúkame:

kamery vnútorné, vonkajšie, „antivandal“ prevedenie, kamery do výťahu, kamery do spoločných priestorov v panelovom dome, kamerový systém do reštaurácie, monitorovania predajne, kamery na parkovisko, brány, kamerový systém na rodinný dom a ďalšie …

Kontaktujte nás pre viac informácií